Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Partnerství v digitální (r)evoluci

Mobilní aplikace
Analytické služby
UX/UI
Konzultace

Největší bance v Česku a vůbec celé skupině KBC pomáháme už od roku 2010 technologicky inovovat a v posledních letech rozvíjet služby nové generace, které často překračují hranice bankovnictví, jak je známe. Agilně řídíme nejen vývoj aplikace DoKapsy, ale podílíme se i na mezinárodním vývoji virtuální asistentky Kate, dodáváme weby a poskytujeme celou sadu dalších služeb od UX/UI až po digitální analytiku.

10 let partnerství napříč celou skupinou

od banky, pojišťovny, spořitelny až po KBC.

Virtuální asistentka Kate

a další inovace přesahující bankovnictví.

Mobilní aplikace, weby, analytika, UX…

a celá mozaika dalších služeb.

Od analytiky po virtuální asistentku

Naše spolupráce s ČSOB započala implementací Adobe Analytics ze sesterské Etnetera Activate a komplexní digitální analytikou. Díky tomu ČSOB a její dceřiné společnosti mají unikátní přehled o chování uživatelů a mohou rychle reagovat na jejich potřeby. K tomu ČSOB má k dispozici detailní reporting a tzv. big data. Kromě webů takto získáváme data i z mobilních aplikací.

Mobilní aplikaci, kterou vyvíjíme, je laboratoří inovativních nápadů určena pro klienty ČSOB i širokou veřejnost. Od roku 2019 se nám v Etneteře podařilo do aplikace implementovat přístup k části smartbankingu, platebním kartám, slevovým kuponům či placení MHD lístků, parkování a tankování na čerpacích stanicích. Díky inovativním funkcím tak má aplikace přes 90 tisíc uživatelů a vysoký rating v obchodech s aplikacemi.

Pro mateřskou KBC Group, pod níž ČSOB spadá, navíc v mezinárodním týmu spolupracujeme na vývoji virtuální asistentky Kate, která s klienty pomocí hlasového ovládání nebo přes chat vyřídí spoustu každodenních požadavků nejen ohledně plateb, ale i pojištění a navíc umí zlepšit den vtipem.

Použité
technologie
Kotlin
Swift
Adobe Analytics
Figma

Redesign, rebranding & e-mailing

V minulosti jsme v Etneteře vytvořili firemní webové stránky pro ČSOB Leasing s řadou online služeb pro stávající i nové zákazníky. Do ČSOB Leasing jsme integrovali aplikaci Autosalon, která podporovala prodej automobilů z ukončených leasingových smluv. 

Dále jsme vytvořili intranetovou aplikaci pro Českomoravskou stavební spořitelnu (dnes ČSOB Stavební spořitelna) a společně s Etnetera Activate nastavili rozsáhlý emailing.