Bok po boku ulehčujeme život nejen bankovním klientům | Etnetera

Bok po boku ulehčujeme život nejen bankovním klientům

Od mobilní aplikace a webové administrátorské konzole přes datovou analytiku až po zátěžové a penetrační testování. Pomáháme ČSOB technologicky inovovat a rozvíjet služby nové generace.

Budoucnost v kapse iOS a Android aplikace "Do kapsy s ČSOB" přináší uživatelům komfortní přístup k platebním kartám i slevovým kupónům.
Data-driven Díky implementaci a komplexní správě Adobe Analytics pomáháme analyzovat a vytěžit veškerá data.
100% spolehlivost Pomocí našeho nástroje SmartMeter pravidelně prověřujeme zátěž i na obtížně testovatelných prostředí jako LifeRay.

S mobilní aplikací “Do kapsy s ČSOB” lze využívat některé funkcionality smartbankingu bez nutnosti ho otevírat. Zobrazení všech disponibilní karet, historii provedených transakcí či nastavení limitů nikdy nebylo snadnější. 

Nahráním loyalty karet do aplikace lze mít všechny dostupné slevy přehledně na jednom místě. Součástí celého řešení je i věrnostní program “Svět odměn”, ve kterém může zákazník získávat zajímavé výhody.

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Přihlásit se lze s pomocí funkcí Touch ID, Face ID či klasického PINu a citlivé údaje lze kdykoliv skrýt.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.