Partnerství v digitální (r)evoluci

Mobilní aplikace
Analytické služby
UX/UI
Konzultace

Největší bance v Česku a vůbec celé skupině KBC pomáháme už od roku 2010 technologicky inovovat a v posledních letech rozvíjet služby nové generace, které často překračují hranice bankovnictví, jak je známe. Agilně řídíme nejen vývoj aplikace DoKapsy, ale podílíme se i na mezinárodním vývoji virtuální asistentky Kate, dodáváme weby a poskytujeme celou sadu dalších služeb od UX/UI až po digitální analytiku.

10 let partnerství napříč celou skupinou

od banky, pojišťovny, spořitelny až po KBC.

Virtuální asistentka Kate

a další inovace přesahující bankovnictví.

Mobilní aplikace, weby, analytika, UX…

a celá mozaika dalších služeb.

Od analytiky po virtuální asistentku

Naše spolupráce s ČSOB započala implementací Adobe Analytics ze sesterské Etnetera Activate a komplexní digitální analytikou. Díky tomu ČSOB a její dceřiné společnosti mají unikátní přehled o chování uživatelů a mohou rychle reagovat na jejich potřeby. K tomu ČSOB má k dispozici detailní reporting a tzv. big data. Kromě webů takto získáváme data i z mobilních aplikací.

Mobilní aplikaci, kterou vyvíjíme, je laboratoří inovativních nápadů určena pro klienty ČSOB i širokou veřejnost. Od roku 2019 se nám v Etneteře podařilo do aplikace implementovat přístup k části smartbankingu, platebním kartám, slevovým kuponům či placení MHD lístků, parkování a tankování na čerpacích stanicích. Díky inovativním funkcím tak má aplikace přes 90 tisíc uživatelů a vysoký rating v obchodech s aplikacemi.

Pro mateřskou KBC Group, pod níž ČSOB spadá, navíc v mezinárodním týmu spolupracujeme na vývoji virtuální asistentky Kate, která s klienty pomocí hlasového ovládání nebo přes chat vyřídí spoustu každodenních požadavků nejen ohledně plateb, ale i pojištění a navíc umí zlepšit den vtipem.

Použité
technologie
Kotlin
Swift
Adobe Analytics
Figma

Redesign, rebranding & e-mailing

V minulosti jsme v Etneteře vytvořili firemní webové stránky pro ČSOB Leasing s řadou online služeb pro stávající i nové zákazníky. Do ČSOB Leasing jsme integrovali aplikaci Autosalon, která podporovala prodej automobilů z ukončených leasingových smluv. 

Dále jsme vytvořili intranetovou aplikaci pro Českomoravskou stavební spořitelnu (dnes ČSOB Stavební spořitelna) a společně s Etnetera Activate nastavili rozsáhlý emailing.