Moderní čtenářský ekosystém v jediném e-shopu

E‑commerce řešení

Pro jedničku na trhu s elektronickými knihami Palmknihy.cz, patřící pod křídla Albatros Media, jsme vytvořili nový e-shop postavený na našem Etnetera E-commerce Frameworku. Cílem projektu bylo vybudovat masivní čtenářský ekosystém a zároveň vylepšit design e-shopu i uživatelskou zkušenost.

Desítky tisíc knižních titulů

na jednom místě.

Virtuální tržiště

s produkty od vybraných prodejců.

Masivní integrace

a vytvoření rozsáhlého marketplace.

Vyšší stabilita a rychlost

Abychom zákazníkům přicházejícím na nový e-shop Palmknihy.cz zajistili co nejlepší uživatelský zážitek, postavili jsme celé řešení na vlastním Etnetera E-commerce Frameworku, což přináší především vyšší stabilitu a rychlost v celém procesu nakupování - od prohlížení katalogu přes nakupování v košíku až po správu zákaznického profilu. 

Zároveň jsme při projektu pracovali s heslem „mobile first” - mysleli jsem tedy především na návštěvníky, kteří přicházejí na web z mobilního telefonu. Cílem nového e-shopu bylo také zvýšení bezpečnosti, optimalizace zákaznických profilů včetně vlastní čtečky e-knih a nového přehrávače audioknih.

Použité
technologie
Etnetera E-commerce Framework
Spring Boot
CMS jNetPublish
JavaScript
React
MongoDB
Elasticsearch
MySQL
Kubernetes
KeyCloak

Personalizace a chytrý emailing

V rámci projektu jsme se zaměřili i na pokročilou správu a nastavení akčních cen či marketingových akcí nebo přehlednější využití slevových kódů a práci s kredity, které mají zákazníci k dispozici ve svém účtu. Mimo to jsme zapojili i kolegy z Etnetera Activate kvůli novému emailingu a dodávce webové analytiky.