Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Moderní čtenářský ekosystém v jediném e-shopu

E‑commerce řešení

Pro jedničku na trhu s elektronickými knihami Palmknihy.cz, patřící pod křídla Albatros Media, jsme vytvořili nový e-shop postavený na našem Etnetera E-commerce Frameworku. Cílem projektu bylo vybudovat masivní čtenářský ekosystém a zároveň vylepšit design e-shopu i uživatelskou zkušenost.

Desítky tisíc knižních titulů

na jednom místě.

Virtuální tržiště

s produkty od vybraných prodejců.

Masivní integrace

a vytvoření rozsáhlého marketplace.

Vyšší stabilita a rychlost

Abychom zákazníkům přicházejícím na nový e-shop Palmknihy.cz zajistili co nejlepší uživatelský zážitek, postavili jsme celé řešení na vlastním Etnetera E-commerce Frameworku, což přináší především vyšší stabilitu a rychlost v celém procesu nakupování - od prohlížení katalogu přes nakupování v košíku až po správu zákaznického profilu. 

Zároveň jsme při projektu pracovali s heslem „mobile first” - mysleli jsem tedy především na návštěvníky, kteří přicházejí na web z mobilního telefonu. Cílem nového e-shopu bylo také zvýšení bezpečnosti, optimalizace zákaznických profilů včetně vlastní čtečky e-knih a nového přehrávače audioknih.

Použité
technologie
Etnetera E-commerce Framework
Spring Boot
CMS jNetPublish
JavaScript
React
MongoDB
Elasticsearch
MySQL
Kubernetes
KeyCloak

Personalizace a chytrý emailing

V rámci projektu jsme se zaměřili i na pokročilou správu a nastavení akčních cen či marketingových akcí nebo přehlednější využití slevových kódů a práci s kredity, které mají zákazníci k dispozici ve svém účtu. Mimo to jsme zapojili i kolegy z Etnetera Activate kvůli novému emailingu a dodávce webové analytiky.