Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Digitální showroom

Webové aplikace a portály

Etnetera od roku 2016 spolupracuje s oddělením ŠKODA AUTO na projektu Digital Showroom, v rámci kterého byly do infrastruktury klienta nasazeny backendové systémy včetně systému pro správu obsahu. Díky tomu mohl klient digitalizovat své prodejny. Hlavním pomocníkem byla tabletová aplikace dostupná mezinárodně.

Konfigurace auta

v tabletu.

Interaktivní prvky

na prodejně.

Showroom v tabletu

Ve spolupráci se ŠKODA AUTO jsme v roce 2016 připravili komplexní sadu prototypů inovativních zařízení pro koncept digitálních showroomů. Prototypy zahrnovaly komplexní funkcionalitu, která posloužila pro demonstraci konceptu i pro sběr zpětné vazby při provedených uživatelských testováních. Následně jsme do světa vypustili i aplikaci Digital Showroom pro tablety. Ta je nasazená v 18 prodejnách napříč 12 státy Evropy. Umožňuje zákazníkovi s pomocí tabletu či dotykového stolu nakonfigurovat vůz, který bude přesně vyhovovat jeho představám. Vůz si lze promítnout na videostěně v životní velikosti a následně podrobně prohlédnout. I když se klient okamžitě nerozhodne pro koupi, bude domů odcházet s naskenovaným QR kódem odkazujícím na konfiguraci, kterou si zvolil v showroomu.

Použité
technologie
No items found.

Etnetera není jenom implementátor námi navržených řešení. Je to rovnocenný partner v procesu vývoje a podpory unikátního informačního systému. I přes občasné problémy při vývoji či turbulentní změny v požadavcích se společně vždy dostaneme k výsledku, který je pro ŠKODA AUTO cílový.

Pavel Kulíšek
koordinátor prodejní sítě, ŠKODA AUTO