Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Platforma pro miliony zákazníků

E‑commerce řešení

Od roku 2005 do roku 2021 jsme byli hlavním partnerem klienta DATART v oblasti e-commerce. Byli jsme realizátorem a správcem úspěšného e-shopu v České republice a na Slovensku s integrací na back-endové systémy mateřské společnosti HP Tronic.

Mezinárodní platofrma

pro český a slovenský trh.

5-10 milionů návštěvníků

měsíčně.

Integrace

se systémy klienta.

Komplexní e-commerce řešení

Od začátku spolupráce s klientem Datart (prosinec 2005) jsme společně nabídli zákazníkům komfortní nákup prostřednictvím vlastního e-shopu, který je dostupný v České republice i na Slovensku. V Etneteře jsme museli zvládnout dodat řešení, které zvládá 5 až 10 milionů návštěvníků a zároveň až 100 milionů pageviews měsíčně. V e-shopu Datart.cz jsme vytvořili katalogy produktů, platební centrum, nástroje pro cenotvorbu a online marketing, propojení s call centrem či zákaznickou podporou, ale i nástroje pro analýzu prodejů a propojení e-shopu s interními systémy.

V letech 2017 až 2018 vznikla nová generace e-shopu plně integrována se systémy HP Tronic.

Použité
technologie
JavaScript
Spring Boot
MongoDB

Nastartujte svou cestu k AI
Icon