Ultrarychlý e-shop pro 10+ zemí

E‑commerce řešení

E-commerce řešení jsme postavili na vlastním Etnetera E-commerce Framework, nástroji, který umožňuje snadnou rozšiřitelnost, škálovatelnost a vysoký výkon. E-shop je pro zákazníky intuitivní, přehledný a s rychlou nákupní koncovkou. Jeho administrační systém dovoluje snadnou správu ze strany klienta. E-shop funguje současně na více než desítce evropských trhů s osmi jazykovými mutacemi, běží v cloudu na MS Azure a umožňuje neomezené přizpůsobování požadavkům klienta.

10+ evropských trhů

a celkem deset jazykových mutací

Etnetera E-commerce Framework

je náš vlastní nástroj pro e-shopy na míru

Zaměřeno na rychlost

Sanitino.cz patří mezi nejrychlejší weby v rámci konkurence

Robustní, ale rychlý e-shop

Abychom dokázali při tvorbě e-shopu pro SANITINO splnit všechny požadavky na intuitivnost, přehlednost a interaktivitu, ale také zajistit moderní a funkční design e-shopu, rychlost, vysokou responzivitu webu i snadnou správu obsahu, využili jsme naše vlastní nástroje. Při stavbě backendu či frontendových uživatelských funkcí jsme použili Etnetera E-commerce Framework a jNP NG (CMS). Cloudový provoz e-shopu pak umožňuje MS Azure laaS.Měření společnosti Pagespeed.cz navíc prokázala vysokou rychlost e-shopu. „​​Skrze metriky, jež měříme, patří SANITINO mezi nejrychlejší weby, které jsme dosud měli možnost v auditech detailně analyzovat,” píše Pagespeed.cz v závěrečné zprávě. „Mezi měřenými konkurenty patří sanitino.cz k nejrychlejším,” dodává analýza.

Použité
technologie
Elasticsearch
JavaScript
MongoDB
Etnetera E-commerce Framework
CMS jNetPublish

Dostupnost napříč Evropou

E-shop je dostupný na celkem devíti evropských trzích - České republice, Slovensku, Itálii, Rakousku, Francii, Belgii, Nizozemsku, Španělsku a Německu - a nabízí deset jazykových mutací. Díky tomu e-shop poskytuje nejen dostatečný prostor k výběru sortimentu, ale i pomoc s orientací v technologiích, návody na instalace i ošetření a údržbu, pravidelný přehled novinek na blogu a ve vybraných zemích i možnost kdykoliv komunikovat s obchodníkem prostřednictvím online chatu.

Chceme se na evropském trhu profilovat jako jednotná značka, která propojuje všechny naše dosavadní tržní destinace jedním názvem i jedním obchodním kanálem. Tím je od letošního roku nový mezinárodní e-shop, postavený na špičkových technologiích společnosti Etnetera. Věříme, že splní naše businessová očekávání a našim zákazníkům přinese radost z rychlého a bezpečného nákupu.

Rudolf Jániš
jednatel společnosti SANITNO