Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Web a akviziční formuláře

Webové aplikace a portály

S firmou E.ON jsme spolupracovali od roku 2015 a poskytovali jí komplexní digitální služby - od konzultací, přes podporu, po správu a provoz celé řady webových prezentací na našich serverech. O e-mailing se navíc starala naše sesterská společnost Etnetera Activate. V současnosti už s klientem nespolupracujeme.

Weby a akviziční microsites

pomáhají přivádět nové zákazníky.

To nejlepší technické řešení

v podobě našich nástrojů.

Soutěžení v Energy Globe

zajišťujeme technický provoz soutěže.

Pro našeho klienta E.ON jsme se podíleli na webu Eon.cz, kde máme mimo jiné na starost leadové formuláře. Dále jsme vytvořili mnoho akvizičních microsites, jako například E.ON Solar, E.ON Teplo či Byznys & Energie a pokročilými formuláři, které pomáhaly přivádět nové zákazníky. Obsah na webových prezentacích jsme spravovali pomocí našeho nástroje jNetPublish NG (nové generace. Pro E.ON Solar jsme využili řešení postaveného na webovém frameworku React. V neposlední řadě jsme technicky zajišťovali přihlašování účastníků a  poroty v soutěži Energy Globe, která oceňuje inovativní nápady v oblasti úspory energií a ochrany životního prostředí.

Použité
technologie
CMS jNetPublish
React