Rossmann | Etnetera

Rossmann

Od redesignu webu až po čistě digitální věrnostní program.

Stovky tisíc registrovaných členů věrnostního programu

Spolupráci začala sestersá firma Etnetera Activate, která pro Rossmann zajišťovala newslettery a emailovou komunikaci. Od roku 2017 se připojila samotná Etnetera, která se postarala o redesign webu www.rossmann.cz a mobilní aplikaci pro operační systém Android a iOS, a také další sesterská společnost, Etnetera Motion, která si rozumí s kreativou.

 

Společně jako Etnetera Group dodáváme klientovi full service služby. Od tvorby konceptu programu, marketingových podkladů, e-learningových materiálů, reklamních spotů, komunikace na sociálních sítích až po samotnou výrobu a support aplikace a jejího kontinuálního zlepšování.

The ROSSMANN CLUB mobile app

Úspěšně jsem vyvinuli a spustili Rossmann club - čistě digitální věrnostní program nahrazující klasické plastové kartičky. Mobilní aplikaci používá každý měsíc přes 217 tisíc spokojených zákazníků, kteří zde mají přehled o nasbíraných bodech a posledních letákových akcích. V Etneteře vznikl také dětský věrnostní program Rossmánek, díky kterému mohou rodiče dětí získávat zajímavé slevy na vybrané produkty.

Preview of the www.rossmann.cz website

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.