Sázky na webu i v appce

Webové aplikace a portály
Mobilní aplikace

Od roku 2009 společně udržujeme sázkový business na technologické špičce a přinášíme tak kvalitní zážitek celé řadě uživatelů, ať už se jedná o web nebo mobilní aplikaci.

Agilní tým

dedikovaný pro klienta.

Web i mobilní appka

pro iOS a Android.

LIVE sázky

a poslední trendy.

Na začátku hrál prim web

Naše spolupráce s Fortunou začala jednoduše - v roce 2009 správou webových stránek. Už o rok později jsme ale společně vytvořili něco, co tehdy na trhu chybělo - LIVE sázení pro web i telefon. Služba dokonce získala ocenění Internet Effectivness Awards. V roce 2011 zamířilo "živé" sázení i na polský trh a v Etneteře jsme implementovali nový korporátní web celé Fortuna Group.

Kromě klasických prací jsme s Fortunou v roce 2013 čelili masivním DDoS útokům. Společně jsme eliminovali dopady distrubuovaného útoku a odvrátili riziko vysokých ztrát. Naštěstí se jednalo jen o výjimečný stav a mohli jsme pokračovat dále. Při olympiádě v Soči tak mohl bez problému web trhnout rekordní návštěvnost - 300 000 za den a 10 000 v jeden okamžik.

Použité
technologie
No items found.

V průběhu roku 2016 dorazila na trh mobilní aplikace Fortuna pro Android a iOS z naší dílny. Přihlášení už tehdy probíhalo přes otisk prstu, dostupné byly (a jsou) živé přenosy, podrobné statistiky, okamžité přijetí ticketu či notifikace. A sázet lze přes aplikaci téměř na cokoliv včetně motocyklů. formulí, dostihů nebo psích závodů. Aplikace je samozřejmě dostupná hned na několika evropských trzích.

V úzké spolupráci s týmem společnosti Etnetera se nám daří držet krok se všemi velkými světovými hráči na poli internetového sázení a pořádně zatápět lokální konkurenci na všech trzích, kde legálně působíme.

Ladislav Wiedermann
bývalý Head of Digital, Fotuna