Technologická špička v oboru | Etnetera

Technologická špička v oboru

Od roku 2009 společně udržujeme sázkový business na technologické špičce a přinášíme tak kvalitní zážitek celé řadě uživatelů, ať už se jedná o web nebo mobilní aplikaci.

Agilní dedikovaný tým V pravidelných cyklech se setkáváme a navrhujeme další vylepšení pro stávající řešení. Pro maximální efektivitu naše týmy úzce spolupracují a několik dní v týdnu sedíme přímo u klienta.
Mobilní aplikace i web Spravujeme webovou aplikaci a jsme autory mobilní aplikace pro iOS a Android lokalizované do čtyř zemí, která znamenala 24% nárůst podaných tiketů.
LIVE sázky a poslední trendy Stojíme za sázkami LIVE, které pro nás znamenaly skvěle zvládnutou technologickou výzvu. Aplikace neustále vylepšujeme a doplňujeme o poslední funkcionalitu, ať už se týká zvýšení komfortu či bezpečnosti.

Objevte celý příběh

2019

Redesign aplikace se spodním tabbarem a novou domovskou obrazovkou. Umožňuje uživateli rychlejší navigaci v aplikaci a využívá nejnovější a prověřené UX trendy.

2018

Příchod na rumunský trh v červenci 2018 s nativními aplikacemi pro iOS a Android.

ro-fake-svg

2017

Příchod virtuálních sportů pro polský a slovenský trh. Jedná se o počítačem generovaný algoritmus umožňující nepřetržité sázky 24/7 včetně virtuálního live streamu. Mezi sporty lze nalézt motocykly, formule, psí závody, dostihy a fotbal.

2016

V roce 2016 jsme spustili zbrusu nové mobilní aplikace Fortuna pro platformy Android a iOS. Přihlášení přes otisk prstu, živé přenosy, podrobné statistiky, okamžité přijetí tiketu, push notifikace… Podívejte se, proč je aplikace špičkou v oblasti bettingu.

„Za všechno asi mluví fakt, že Etnetera tým již není ve Fortuně brán jako externí, ale jako kolegové, na které je absolutní spolehnutí. Kombinace Etnetery s naším interním IT týmem se ukázala jako trefa do černého.”

Jan Horyna – Head of Online Development

2015

Od spuštění LIVE sázek jsme se dostali až na nynější podporu pro 39 live sportů.

2014

Pro lepší spolupráci s interním týmem Fortuny sedíme pravidelně 2 dny v týdnu přímo u klienta.

Během zimní olympiády v Soči trhneme rekord v návštěvnosti bez problémů s výkonem webu – cca 300 000 lidí za den a 10 000 lidí v jeden okamžik.

2013

Čelíme s Fortunou masivním DDoS útokům. Společně eliminujeme dopady distribuovaného útoku a odvracíme tak riziko vysokých ztrát.

2012

Rozšiřujeme tým a měníme spolupráci na kontinuální dodávku. Vytváříme společný agilní tým, ve kterém se obě strany doplňují. Dostupnost dedikovaného týmu je 24/7/365

„V úzké spolupráci s týmem společnosti Etnetera se nám daří držet krok se všemi velkými světovými hráči na poli internetového sázení a pořádně zatápět lokální konkurenci na všech trzích, kde legálně působíme.”

Ladislav Wiedermann – Head of Digital

2011

Implementovali jsme korporátní web celé Fortuna Group.

Spouštíme online sázení v Polsku.

2010

Sázení během sportovní události bylo dříve sci-fi. Nyní je samozřejmostí. Společně rozbíháme systém LIVE sázení.

Oceněno Internet Effectivness Awards!

Zanedlouho jsme naše LIVE sázení dostali i do mobilních telefonů.

„Nyní máme nejlepší LIVE sázky na trhu. Česká konkurence podobný produkt ani zdaleka nenabízí.”

Michal Hanák – Hlavní bookmaker

2009

Začínáme spolupracovat s Fortuna a.s. na správě webových stránek.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.