Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Sázky na webu i v appce

Webové aplikace a portály
Mobilní aplikace

Od roku 2009 společně udržujeme sázkový business na technologické špičce a přinášíme tak kvalitní zážitek celé řadě uživatelů, ať už se jedná o web nebo mobilní aplikaci.

Agilní tým

dedikovaný pro klienta.

Web i mobilní appka

pro iOS a Android.

LIVE sázky

a poslední trendy.

Na začátku hrál prim web

Naše spolupráce s Fortunou začala jednoduše - v roce 2009 správou webových stránek. Už o rok později jsme ale společně vytvořili něco, co tehdy na trhu chybělo - LIVE sázení pro web i telefon. Služba dokonce získala ocenění Internet Effectivness Awards. V roce 2011 zamířilo "živé" sázení i na polský trh a v Etneteře jsme implementovali nový korporátní web celé Fortuna Group.

Kromě klasických prací jsme s Fortunou v roce 2013 čelili masivním DDoS útokům. Společně jsme eliminovali dopady distrubuovaného útoku a odvrátili riziko vysokých ztrát. Naštěstí se jednalo jen o výjimečný stav a mohli jsme pokračovat dále. Při olympiádě v Soči tak mohl bez problému web trhnout rekordní návštěvnost - 300 000 za den a 10 000 v jeden okamžik.

Použité
technologie
No items found.

V průběhu roku 2016 dorazila na trh mobilní aplikace Fortuna pro Android a iOS z naší dílny. Přihlášení už tehdy probíhalo přes otisk prstu, dostupné byly (a jsou) živé přenosy, podrobné statistiky, okamžité přijetí ticketu či notifikace. A sázet lze přes aplikaci téměř na cokoliv včetně motocyklů. formulí, dostihů nebo psích závodů. Aplikace je samozřejmě dostupná hned na několika evropských trzích.

V úzké spolupráci s týmem společnosti Etnetera se nám daří držet krok se všemi velkými světovými hráči na poli internetového sázení a pořádně zatápět lokální konkurenci na všech trzích, kde legálně působíme.

Ladislav Wiedermann
bývalý Head of Digital, Fotuna