Security | Etnetera

Security

Svěřte se do rukou našich etických hackerů 

Soustředíme se na praktickou ofenzivní a defenzivní bezpečnost a zvyšování povědomí o této problematice. Při implementačních projektech se specializujeme na pokrytí faktických potřeb a reálných vektorů útoku.


Samotné testování zabezpečení provádí tým penetračních testerů, kteří jsou držiteli řady prestižních certifikací nejen z oblasti bezpečnosti, ale i správy systémů a databází mj. EC-Council Certified Ethical Hacker, MongoDB Security, Red Hat Certified Engineer a řady dalších. Zároveň jsme členy v organizacích OWASP a ISECOM. Součástí všech testů a konzultací jsou tak i konkrétní doporučení a nápravná opatření, která je vhodné aplikovat pro zvýšení celkové úrovně bezpečnosti dle technických specifikací klienta.

security_methodologies_small

Bezpečnostní služby

Konzultace a školení

Bezpečnostní prvky

Související články

Kvalitní čtení
k vaší Java kávě

DEF CON 25: na co se těšit v IT bezpečnosti

Letos se dvěma členům našeho deployment týmu podařilo poprvé zajet na DEF CON v Las Vegas, což je konference  zabývající se hackováním všeho možného – od lidí  přes auta po (nově) volební automaty  – s běžnou návštěvností přes 20 tisíc lidí.

DEF CON  navazuje na další dvě konference zaměřené na IT bezpečnost, a to BlackHat a BSides LV. Přečtěte si naše dojmy z akce!

Celý článek

Phishingové útoky využívající Microsoft Office

Sada programů Microsoft Office je již téměř 20 let velmi populární platforma pro šíření škodlivého softwaru všeho druhu. K tomuto jevu přispívá celá řada faktorů mj. rozšířenost sady Microsoft Office nejen v korporátním, ale i domácím prostředí, integrace s plnohodnotným programovacím jazykem pro tvorbu maker nebo velká rozmanitost funkcí umožňující spuštění dalších programů v systému Windows.

Celý článek

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.