Business Integrace | Etnetera

Zbavte se strachu, které integrace se systémy třetích stran přináší zadavatelům i dodavatelům

Business integrace pro nás představuje především doručení informací mezi systémem a zákazníkem. Je to standardní součást většiny našich projektů. Jsme připraveni čerpat data z jakéhokoliv systému klienta.

Známe očekávání návštěvníků a procesy i vlastnosti systémů na straně zákazníka. Propojení těchto dvou stran je to, co z běžné t většiny našich projektů. Jsme připraveni čerpat data z jakéhokoliv systému klienta internetové stránky udělá eshop, selfcare portál nebo firemní intranet.

Konkrétní výčet systémů, s jejichž specifickými vlastnostmi máme zkušenosti:

CRM

Siebel CRM, Google, Datové schránky, Registry, CIP

ERP

SAP, Helios, Microsoft Dynamics AX, Farmis.

DMS

MS SharePoint

Sociální sítě

Facebook, Twitter, Google

Fosilní systémy z minulého tisíciletí

FTP (CSV/TXT), Email (IMAP)

Umíme využít či rozšířit stávající rozhraní nebo navrhnout nová, robustní API pro systémy, které je nemají. Rozhodně nepotřebujeme ETL systém, abychom přenesli jednu tabulku. Rádi jej ale použijeme, pokud je to zavedený standard vašeho IT.

Každá objednávka je pro nás stejně cenná jako pro vás. Vyhovujeme vysokým nárokům na bezpečnost i stabilitu a zpracujeme vždy 100 % dat. Naše realizované projekty pokrývají široké spektrum variant od jednoduché výměny data až po složité transformace a čištění datových archivů. Vysokou datovou konzistenci po celou dobu provozu zajišťujeme také díky integrovanému monitoringu, kterým dokáže rozlišit různé stupně chyb ve výměně dat mezi systémy.

Fungující, správně implementovaná integrace pro nás není cíl, ale pouze etapa v projektu, proto se snažíme volit to nejefektivnější řešení.

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.