Mobilní aplikace | Etnetera

Mobilní aplikace

Když responzivní a mobilní web neplní vaše očekávání, potřebujete mobilní aplikaci.

Nalezneme ideální řešení pro váš projekt – multiplatformní, hybridní, nebo plně nativní aplikaci, takovou, která zasáhne 1,5 miliardy uživatelů na mobilních zařízeních.

Začátek: Design thinking

Na společných workshopech představujeme našim klientům trendy a technologie. Na vlastní kůži si u nás vyzkouší nejnovější wearables elektroniku i virtuální realitu. Názorně jim ukážeme, jaké jsou možnosti vývoje a co všechno spolu můžeme vytvářet.

Podle typu projektu potom navrhneme optimální řešení, které určí naše první kroky. Můžeme se vydat cestou multiplatformní, hybridní, nebo plně nativní aplikace.

Než se pustíme do vývoje, čeká nás důkladný uživatelský průzkum, při kterém získáme cenná data pro následný vývoj.

Průběh: Agilní vývoj

Vybraný tým našich vývojářů se pustí do vytváření prototypů. Vývoj probíhá agilní formou a členové týmu mezi sebou neustále komunikují. Nehrajeme na change requesty, proto je celý proces rychlejší a podstatně efektivnější.

Prototypy následně pečlivě testujeme, a to jak manuálně, tak pomocí automatizovaného testování, což odhalí případné chyby, nebo nás často navede na další zlepšení. Jakmile je zapracujeme, finální podoba aplikace je na světě.

Rozvoj: Jsme tu pořád

I když je vývoj aplikace u konce, s našimi klienty se neloučíme. Rádi jim ve spolupráci s kolegy z Etnetera Group pomůžeme s launchem aplikace na trh, aby se dostala k těm správným uživatelům.

Ani tehdy ale naše práce nekončí. Na aplikaci nadále dohlížíme (dle daného Service-level agreementu) a můžeme ji rozvíjet a vylepšovat.

 

Související reference

Naše zkušenost
v této oblasti

Související články

Kvalitní čtení
k vaší Java kávě

Rozjedeme váš nový projekt společně?

Zanechte nám svůj kontakt a my se vám rádi ozveme.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.