Webové a mobilní portály

Webové aplikace a portály
Mobilní aplikace

Se servisní společností skupiny Veolia ČR, která je největším dodavatelem služeb na vodohospodářském trhu, spolupracujeme už od roku 2016 a kontinuálně digitalizujeme přístup ke službám pro jejich více než 2,5 milionu zákazníků. Za 7 let spolupráce jsme postavili nejen ekosystém webových a mobilních portálů pro český a slovenský trh, ale i specifické projekty se zapojením IoT.

Webový a mobilní ekosystém

zákaznických portálů v ČR i SR.

Inovativní portálové řešení

oceněné mezinárodní skupinou Veolia.

Integrace na robustní ERP systém

a oddělené instance pro různé subjekty.

Hned několik webových portálů

Za dobu naší spolupráce jsme vytvořili nejprve komplexní zákaznický portál Moje Veolia zaměřený na dodávku vody, a to hned pro 8 filiálek klienta (např. Pražské vodovody a kanalizace). 

Projekt jsme dodali od počáteční byznysové analýzy až po UX, design a samotnou implementaci. Využili jsme tehdy inovativní postupy - různých online platebních metod, rezervaci schůzek nebo samoodečet - což bylo v tehdejší době průkopnické a ojedinělé řešení. Systém jsme navíc napojili na chytrá IoT čidla, která poskytují informace o spotřebě několikrát za den. V roce 2018 jsme za toto řešení dostali společně s českou pobočkou interní cenu globální Veolie za nejvíce inovativní portálové řešení.

Mezi další webové portály patří Veolia Energie ČR zaměřená na elektřinu, teplo a další komodity. Portál je založený na podobném designu jako Moje Veolia, ale má odlišný backend. Současně jsme vytvořili datově oddělenou mutaci portálu Veolia Energie SK pro slovenský trh.

Použité
technologie
JavaScript
Kotlin
Swift
Oracle DB
Chytrá domácnost i nativní aplikace

Stojíme i za nativní mobilní aplikací Moje Veolia pro systémy Android a iOS. Aplikace obsahuje přehled o smlouvách, zálohách, vystavených fakturách, ale i spotřebě vody nebo provedených odečtech. Zálohy lze v aplikaci navíc platit online.

V neposlední řadě jsme vyvinuli frontend aplikace pro chytrou domácnost Olivea, která vyhodnocuje informace o počasí, vnitřní a venkovní teplotě, ale i kvalitě vzduchu či vlhkosti a řídí domácnost (vytápění, větrání, osvětlení, atd.).