Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
AUTOR
Petr Votoček
11
.
11
2015
|

Představení našich týmů

Projektová divize, která proměnuje vize našich klientů ve skutečnost, se skládá ze 7 týmů. Pojďme si je v krátkosti představit.

Nejrychleji rostoucím mužstvem z pohledu počtu členů je náš mobilní tým, který se zabývá vývojem mobilních aplikaci pro iOS, Android, Windows Phone. Vedle samotného vývoje aplikací pro mobilní telefony, se zabývají možnostmi jak v našich projektech, které pro naše zákazníky realizujeme, smysluplně využít třeba chytré hodinky či iBeacons

.

CMS se zaměřuje na projekty a weby s rozsáhlou obsahovou částí. Pro jejich tvorbu a správu využívá buď flexibilní CMS systém jNetPublish vyvinutý přímo u nás, případně, pokud je to vhodné pro zákazníka, jiné opensource řešení. Dlouhodobě spravují a rozvíjí hlavní prezentace společnosti O2 Czech Republic.

Synergy je průkopníkem agilního řízení projektů v Etneteře. Intenzivně a velmi na blízko se starají o naše dva klienty Datart a Fortunu. Krom projektů pro web se zabývají i vývojem mobilních aplikací.

BOSS je sehraný tým vyvíjející komplexní aplikace pro našeho automotive klienta Škoda Auto a.s. Krom jiného se zaměřují na důsledné testování, a to jak prostřednictvím pečlivě sestavených testovacích scénářů, tak automatických testů.

WARP je složen z našich služebně nejstarších a nejzkušenějších lidí. Mají rozsáhlé znalosti v oblastech projektového řízení, analýzy, návrhu architektury aplikací a UI, které využíváme napříč týmy a projekty. S nadsázkou lze říci, pokud by se náš projekt snad dostal do úzkých, máme tu “pana Wolfa” v podobě WARPu. Vedle toho tým stojí za vývojem naší platformy jNetPublish.

ZEBRA je týmem lidí věnující se našim novým projektům pro nové a stávající klienty. Výstupem jejich práce jsou backendové aplikace, ale i složitě integrované weby.

Evolve vznikl z původního čistě supportního oddělení, který se stará o projekty v poprojektové fázi. V (r)Evolučním označení je i závazek týmu aktivně přispívat k tomu, aby se weby a aplikace našich klientů rozvíjely a sloužily nejlépe, jak to jen jde.

Přečti si taky