Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
AUTOR
Kristýna Pilná
23
.
4
2018
|

Etnetera a.s. má nového CEO, kormidlo od Martina Paličky přebírá Petr Votoček

Společnost Etnetera a.s., přední český hráč na poli zakázkového vývoje webových, mobilních a VR aplikací, má nového výkonného ředitele. Tím se stal šéf projektové divize Petr Votoček. Ve vedení vystřídá po téměř 7 letech Martina Paličku.

Petr Votoček v Etneteře začínal v roce 2006 jako projektový manažer. V roce 2014  se posunul do čela projektové divize, která dnes tvoří dvě třetiny firmy. O rok později byl jmenován členem představenstva společnosti. Posun na místo výkonného ředitele byl řízený proces, na kterém Martin s Petrem pracovali zhruba rok.

 

„Moje cesta firmou je příběh o tom, jak se juniorní projekťák mohl učit od zakladatele firmy, Vaška Bittnera. Vždy pro mě bylo důležité, že jsem cítil důvěru Martina Paličky a měl velký prostor věci měnit bez složitého schvalování. Mým snem je krom jiného ještě více prohloubit naší expertizu v oblasti VR a IoT, které je také mým velkým koníčkem. Zároveň se chci soustředit na získávání a rozvoj talentů, což mě vždy hrozně bavilo,“ komentuje situaci Votoček.

 

Během působení Martina Paličky v čele firmy se Etnetera etablovala mezi lídry ve svém oboru a stala se průkopníkem v oblasti virtuální reality. Kolem Etnetery se podařilo vybudovat skupinu 9 firem, Etnetera Group, které zaměstnávají zhruba 350 lidí a inspirují se principy svobodné firmy. Martin Palička zůstává i nadále předsedou představenstva Etnetera a.s.
 

O firmě Etnetera a.s.

Etnetera a.s. provozuje technologicky inovativní projekty v oblasti zakázkového vývoje webových, mobilních a VR aplikací. Soustředí se na vývoj komunikačních a obchodních platforem (klientské portály, B2B/B2C e-shopy, intranety), návrh a vývoj mobilních aplikací, integraci systémů a provoz řešení a s ním související služby (testování výkonu aplikací, penetrační testy a svěřenou správu aplikací). Etnetera disponuje také vlastními produkty: jedná se o nástroj pro zátěžové testování Smartmeter.io a platformu pro správu obsahu jNetPublish.

Přečti si taky