Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
AUTOR
David Procházka

Ta, na kterou se nezapomíná.

Pokud jsi u našeho videa vydržel až do konce, je možné, že ji právě taky hledáš. Ona na Tebe čeká. Pomůžeme Ti ji získat.

Tys ji ještě neviděl? Naprav to!​

Kde je?

V Praze, to jsi uhodl. Její stopy nás vedou do holešovického přístavu. Dohledat tajemnou budovu z cihel a skla už je hračka.

Najděš ji v Praze

Kdo Tě k ní dostane?

Dalibor, leader mobilní divize Etnetera a.s. Řekně Ti o ní cokoliv.

    Většinou Dalibor nemá bradu u kolen. Výjimkou jsou situace, kdy vidí buď hezkou blondýnku nebo talentovaného mobilního vývojáře..  

Na co ji dostaneš?

Ani kafe, ani víno, samá voda. Pokud ji chceš získat, musíš mít zkušenosti s vývojem aplikací pro iOS nebo Android. Hodit se bude taky schopnost orientace v cizím kódu, zkušenosti s automatickým testováním na koncových zařízeních a přehled o trendech a interakčním chování aplikací.

Tu pravou poznáš

A jaká je ve skutečnosti?

Práce v Etneteře je těžko popsatelná. Přijď zažít její atmosféru na vlastní kůži. Prohlídni si místo, kde budeš sedět. Poslechni si, o čem se baví tví potenciální kolegové během ranního stand-upu. K obědu si dej polévku v našem HUBu a odpoledne vyraž běhat se svým týmem. Vyzkoušej si, co Tě napadne.

--KONTAKTNI FORMULAR-

Pro více informací o vypsaných pozicích v mobilním vývoji se podívej na náš profil na Startupjobs.cz.

Přečti si taky