Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
AUTOR
Jan Pastyřík
18
.
11
2019
|

Vytvořili jsme web společnosti P3 Logistic Parks

P3 je dlouhodobý vlastník a developer evropských průmyslových nemovitostí o celkové rozloze 4,3 milionu m² napříč 11 státy. Staví sklady šetrné k životnímu prostředí splňující nejvyšší mezinárodní standardy.

Klient poptával vytvoření nové webové prezentace. Řešením mohl být jednoduchý statický multijazyčný portál pro vyhledávání logistických parků.

 

Kolegové z oddělení BAC (Business Analyst & Consultants) po důkladné analýze navrhli na základě znalostí a zkušeností řadu vylepšení, která by (za přijatelného zvýšení nákladů) přinesla P3 daleko větší přidanou hodnotu. Klient na tato doporučení přistoupil a Etnetera tím začala proces vytváření digitální konkurenční výhody.

 

Projekt se začal přetvářet směrem k dynamické prezentaci skladů tak, aby uživateli  přinesl na jednom místě maximum relevantních a aktuálních informací a pomohl mu v jeho rozhodování o pronajmutí skladu v areálu P3. Při vývoji jsme se zaměřili na funkcionality webu a možnosti jeho dalšího rozvoje v budoucích letech.

 

Dominantním prvkem se tak staly interaktivní mapy doplněné podrobnými informacemi o dané lokalitě (celková a volná skladovací plocha, dopravní přístupnost, dynamicky generovaná vzdálenost k významným městům v okolí, interaktivní plánky hal a areálů, vybavení, kontakty, atd.), a to i ve 3D náhledu.

Web jsme spustili v září 2019. Už nyní máme rozpracované další funkcionality, které ještě více zjednoduší vyhledávání parků a pomohou P3 Logistic Parks poskytovat zákazníkům prvotřídní služby spojené s logistikou.

Přečti si taky