Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
AUTOR
Lukáš Lejsek
4
.
11
2014
|

Allianz pojišťovna spustila web s novými funkcemi

Allianz pojišťovna spustila redesignovanou podobu svého webu www.allianz.cz, kterou pro ni připravila společnost Etnetera. Nová verze webových stránek přichází s kompaktnějším designem, novými funkcemi a přehlednější strukturou prezentovaného obsahu. Proměnou prošly také stránky obchodních poradců a servisních míst.

Získané výstupy z uživatelského testování webu a z workshopů s obchodními zástupci byly základem návrhu nové podoby internetových stránek.

Naším hlavním cílem bylo oživit a zároveň zpřehlednit homepage a stránky produktů. Vytvořili jsme proto novou hlavičku a přidali rychlou volbu pro nejpoužívanější funkce webu. Úpravami prošla také navigace mezi kategoriemi a produktové stránky. Kompletní redesign má za sebou také web obchodních zástupců, pro které jsme naprogramovali nové funkce pro lepší správu obsah jejich osobních stránek.on-line specialistka Allianz Kateřina Jeníková

Allianz pojišťovna bude i nadále pracovat na tom, aby svůj web posouvala dál. Současné změně webu nejvíce pomohlo uživatelské testování, které jeho tvůrcům „otevřelo oči” ve věcech, které IT specialisté berou jako samozřejmé.

Zlepšovák #1 - rychlá volba

Tlačítka s odkazy na nejčastěji využívané volby jsme umístili přímo na homepage do samostatné sekce. Jsou tak vždy po ruce, bez nutnosti hledání v navigaci.

   

Zlepšovák #2 - našeptávač ve vyhledávání

Vyhledávané slovní spojení se zobrazí přímo jako odkaz na konkrétní stránku s daným textem a s rozřazením do jednotlivých kategorií.

   

Zlepšovák #3 - nový detail poradce

Stránky poradců jsme kompletně předělali do nového, modernějšího designu a zvýšili možnosti personalizace obsahu pro poradce.

   

“Na den přesně, kdy jsme před rokem spustili zcela novou podobu stránek, jsme letos uvedli do života citlivý redesign homepage s dílčími změnami uvnitř webu. Věříme, že nová podoba webu je posunem vpřed a na dalších změnách budeme i nadále pracovat”, říká Lukáš Lejsek, projektový manažer Etnetery.

Přečti si taky